Vážení rodiče,
níže Vám posílám pozvánku a organizační informace ke školní akademii. Ve čtvrtek 21.5. od 8.00 hod. bude probíhat generální zkouška v ZŠ ( v tělocvičně). Děti z ranní družiny (Křičkova) budou převedeny do ZŠ, děti které do ranní družiny nechodí nechodí, přijdou do ZŠ Dvorského. Budeme ve své staré třídě. Děti si vezmou pouze svačinu a pití.
Odpolední organizace
Sraz: 15.20 na budově ZŠ Dvorského (naše bývalá třída), děti z družiny převedu
Začátek akademie: 16:00
Ukončení: Děti po vystoupení odejdou zpět do třídy. Vyzvednout si je můžete během přestávky nebo po ukončení celého programu. 