Vážení rodiče, ve středu 22.4. vyhlašuje žákovský parlament další „CRASY DEN“, tentokrát Kravatový. Děti si mohou do školy vzít kravatu.
Ve čtvrtek 30.4. nás čeká projektový den „Pálení čarodějnic“. Děti mohou přijít v čarodějnickém kostýmu. Budou plnit čarodějnické úkoly, míchat lektvary, luštit hádanky…spálíme čarodějnici a opečeme špekáčky (kdo chce). Do krabičky nařezaný špekáček, pečivo, pití.
Děkuji za spolupráci a přeji pěkný den.
Ilona Andrýsková