Vážení rodiče,
v pondělí 18.5. proběhne fotografování tříd. Pokud by se děti chtěly vyfotit ve skupince s kamarádem ze třídy, je to možné. Pokud bude marodům lépe (Toníček, Terezka), mohou přijít třeba jen na focení. Fotografovat se budeme na Dvorského, naše třída cca v 8.30 hod.
Ve čtvrtek 21.5. jste srdečně zváni na školní akademii, na kterou pilně nacvičujeme. 🙂 Zahájení v 16.00 hod. v tělocvičně školy na Dvorského. Parkování je bezplatně zajištěno na parkovišti u Fojtství. Bližší informace Vám včas zašlu.
Přeji Vám pěkný den.
Ilona Andrýsková