Mili rodiče,
v pondělí 1.6. půjdeme s dětmi do ZOO na Svatém Kopečku. S sebou: batůžek, svačina, pití, pláštěnka (dle počasí), kapesné dle Vašeho uvážení. Vstupné hradí škola.
Děti přijdou do školy v čase, jako na běžné vyučování. Obědy odhlášeny nejsou, vracíme se do školy na konec vyučování ve 12.30.
Děti zdraví ze závěrečné diskotéky 🙂