Organizace posledního školního týdne

Vážení rodiče,

níže máte sepsanou organizaci posledního týdne. Prosím, průběžně kontrolujte případné aktualizace.

Od 23. – 25. června děti již nebudou nosit aktovku, jen batůžek, pouzdro, svačinu a pití.

Pondělí 22. června

  • Výuka dle rozvrhu
  • Zvířátkový den  Děti si mohou přinést plyšové nebo živé zvířátko. Pokud by to byl pejsek nebo kočička, tak se na zvířátko  podíváme před školou a potom si ho odvezete.
  • Děti si odnesou cvičební úbor z Tv a veškeré další věci ze skříněk. Zůstanou pouze přezůvky.

Úterý  23. června

  • Konec vyučování po 4. vyuč. hodině
  • Děti budou odevzdávat učebnice českého jazyka a čítanku. Oboje učebnice máme nachystané ve škole. Pracovní sešity dětem zůstávají.
  • Srdečně Vás zveme na slavnostní ukončení školního roku. V tělocvičně školy proběhne od 16:00 pasování předškoláčků na školáky a od 16:45 rozloučení deváťáků se školou. Na školním hřišti budou pro děti připraveny zábavné aktivity.

Středa 24. června

  • Konec po 4. vyučovací hodině.
  • Třídnické aktivity a úklid třídy.
  • Půjdeme do lesa stavět domečky. Prosím, přibalte repelent a pokrývku hlavy.
  • Ve škole na terase si dáme zmrzlinu (dětem ji zakoupím)

Čtvrtek 25. června

  • Konec po 4. vyučovací hodině
  • Sportovní den – pevná obuv, sportovní oblečení dle počasí, pokrývka hlavy, dostatek pití

Po celý týden dětem doporučuji pohodlné/sportovní oblečení

Pátek 26. června

  • Slavnostní zakončení školního roku na školním hřišti Dvorského. Vydávání vysvědčení na Křičkova.
  • Příchod do ZŠ Křičkova jako na běžné vyučování, v 7:50 hod. odejdeme na hřiště na Dvorského.
  • Ukončení v 9:30 hod, poté děti přebírá paní vychovatelka nebo je můžete vyzvednout vy. Pokud Vaše dítě bude odcházet hned po vysvědčení, dejte mi prosím vědět. Výdej obědů 10:00 – 11:00 hod.
  • Nevydaná vysvědčení budou uložena v kanceláři školy. Můžete si je vyzvednout každé pondělí do 11:00 hod.

V září se sejdeme 1.9.2026 na školním hřišti Dvorského na slavnostním zahájení školního roku 2026/27 v 8:00 hod. Ukončení bude v 11:00 hod. S sebou přezůvky, svačinku, pití.

Informace ohledně organizace prvního školního týdne 2026/27 Vám 1. září napíše třídní paní učitelka.

Od třetího ročníku bude veškerá komunikace mezi Vámi a školou probíhat přes systém Bakaláři.

Vážení rodiče, děkuji Vám za dvouletou spolupráci. Přeji Vám i dětem krásné léto plné pohody a odpočinku. A do třetí třídy přeji dětem co největší zúročení toho, co jsme se naučili.