Vážení rodiče,
níže máte sepsanou organizaci posledního týdne. Prosím, průběžně kontrolujte případné aktualizace.
Od 23. – 25. června děti již nebudou nosit aktovku, jen batůžek, pouzdro, svačinu a pití.
Pondělí 22. června
- Výuka dle rozvrhu
- Zvířátkový den Děti si mohou přinést plyšové nebo živé zvířátko. Pokud by to byl pejsek nebo kočička, tak se na zvířátko podíváme před školou a potom si ho odvezete.
- Děti si odnesou cvičební úbor z Tv a veškeré další věci ze skříněk. Zůstanou pouze přezůvky.
Úterý 23. června
- Konec vyučování po 4. vyuč. hodině
- Děti budou odevzdávat učebnice českého jazyka a čítanku. Oboje učebnice máme nachystané ve škole. Pracovní sešity dětem zůstávají.
- Srdečně Vás zveme na slavnostní ukončení školního roku. V tělocvičně školy proběhne od 16:00 pasování předškoláčků na školáky a od 16:45 rozloučení deváťáků se školou. Na školním hřišti budou pro děti připraveny zábavné aktivity.
Středa 24. června
- Konec po 4. vyučovací hodině.
- Třídnické aktivity a úklid třídy.
- Půjdeme do lesa stavět domečky. Prosím, přibalte repelent a pokrývku hlavy.
- Ve škole na terase si dáme zmrzlinu (dětem ji zakoupím)
Čtvrtek 25. června
- Konec po 4. vyučovací hodině
- Sportovní den – pevná obuv, sportovní oblečení dle počasí, pokrývka hlavy, dostatek pití
Po celý týden dětem doporučuji pohodlné/sportovní oblečení
Pátek 26. června
- Slavnostní zakončení školního roku na školním hřišti Dvorského. Vydávání vysvědčení na Křičkova.
- Příchod do ZŠ Křičkova jako na běžné vyučování, v 7:50 hod. odejdeme na hřiště na Dvorského.
- Ukončení v 9:30 hod, poté děti přebírá paní vychovatelka nebo je můžete vyzvednout vy. Pokud Vaše dítě bude odcházet hned po vysvědčení, dejte mi prosím vědět. Výdej obědů 10:00 – 11:00 hod.
- Nevydaná vysvědčení budou uložena v kanceláři školy. Můžete si je vyzvednout každé pondělí do 11:00 hod.
V září se sejdeme 1.9.2026 na školním hřišti Dvorského na slavnostním zahájení školního roku 2026/27 v 8:00 hod. Ukončení bude v 11:00 hod. S sebou přezůvky, svačinku, pití.
Informace ohledně organizace prvního školního týdne 2026/27 Vám 1. září napíše třídní paní učitelka.
Od třetího ročníku bude veškerá komunikace mezi Vámi a školou probíhat přes systém Bakaláři.
Vážení rodiče, děkuji Vám za dvouletou spolupráci. Přeji Vám i dětem krásné léto plné pohody a odpočinku. A do třetí třídy přeji dětem co největší zúročení toho, co jsme se naučili.