Vážení rodiče,
21. května nás čeká školní akademie, na které budou společně vystupovat děti z 1. a 2.B. Vystoupení jsme nezvaly „Antarktida“. Prosíme Vás o spolupráci při zakoupení oblečení, které potřebujeme k vystoupení: černé elasťáky, černé tričko (krátký/dlouhý rukáv), obojí bez jakéhokoli nápisu a černé obyčejné silonky (malá velikost). Kostýmy dotvoříme, silonky rozstřihneme, použijeme na dotvoření.
Děti, které mají roli: liška (Fanynka), Eskymáci (Vítek, Prokůpek), medvědi (František, Anetka), sob (Maxík) toto oblečení nepotřebují, budou mít jiný kostým, zavčas Vás budeme informovat.
Pořízené a podepsané oblečení v igelitové tašce již mohou děti nosit do školy.
Děkujeme Vám za spolupráci. 😊
Mgr. Petra Pohlídalová
Mgr. Ilona Andrýsková